Baltijos valstybių verslo kontaktų renginys kosmoso tema Rygoje

Europos kosmoso agentūra (EKA), Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) 2019 m. kovo 20 d. Rygoje (Latvija) organizuoja Baltijos valstybių verslo kontaktų renginį, kuriame dalyvaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos atstovai iš mokslo ir studijų institucijų bei verslo. Renginio metu bus pristatyta EKA MVĮ programa, sistemų integratoriai (angl. – Large System Integrators) (Airbus, Thales Alenia Space, OHB, Ariane Group), vyks dalyvių prisistatymas ir individualūs dalyvių susitikimai.   

Renginys skirtas paskatinti bendradarbiavimą tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos įmonių bei mokslo ir studijų institucijų, kad Lietuva kartu su Latvija galėtų dalyvauti EKA Bendradarbiaujančios valstybės plano (PECS) kvietimuose.

Tikslinė grupė: Lietuvos įmonės bei mokslo ir studijų institucijos, veikiančios kosmoso ir su ja susijusiose mokslo, technologijų ir inovacijų srityse (misijų aparatinė įranga, optika, optoelektronika, mechatronika ir kt.)

Data: 2019 m. kovo 20 d. Ryga (Latvija)

Renginio tikslas: didinti Lietuvos ūkio subjektų supratimą apie esamus kosmoso pajėgumus ir potencialą Baltijos valstybėse, skatinti bendradarbiavimą tarp mokslo ir studijų institucijų bei verslo regione.   

Plačiau: http://mita.lrv.lt/lt/events/view_item/id.96