Diena kosmoso technologijų klausimams aptarti

VIF_logo_604x270

Šiandien, spalio 12 d., Vilniuje prasideda tradicinis, didžiausias Baltijos šalių inovacijų forumas „Innovation Drift“, skirtas ateities iššūkiams, visuomenei, technologijoms ir miestams. Pirmoji diena skirta verslo ir technologijų, edukacijos, išmaniųjų miestų ir kosmoso technologijų klausimams aptarti. Programą galite rasti čia.

Kosmoso technologijų tema pranešimus skaitys NASA Ames tyrimo centro ekspertė Rose Grymes, Gianfranco Visentin iš Europos kosmoso agentūros, Lietuvos aerokosmoso asociacijos direktorius Vidmantas Tomkus, vyks diskusijos stažuočių NASA tema, bus prstatomi projektai, įgyvendinami gavus finansavimą iš Europos kosmoso agentūros.

Antrąją forumo dieną, spalio 13-ąją, ekspertai diskutuos aktualiomis robotikos, dirbtinio intelekto, kibernetinio saugumo ir kūrybiškumo temomis.

Vilniaus inovacijų forumą „Innovation Drift“ organizuoja Ūkio ministerija bei Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA). Europos regioninės plėtros fondo lėšomis finansuojamas renginys siūlo ne tik išklausyti užsienio ir Lietuvos ekspertų paskaitų, bet ir apsilankyti inovacijų parodoje, savo akimis pamatyti lietuviškų įmonių kasdienybę keliaujant „Inovacijų maršrutu“ bei gyvai susitikti su didžiausiais verslo guru renginyje „B2B“.

Daugiau informacijos čia ir “Innovation Drift” internetiniame puslapyje.