Festivalyje ir kosmoso tema

Erdvėlaivis Žemė 2017

Šį rudenį jau keturioliktą kartą visi besidomintys mokslu ir technologijomis yra kviečiami į mokslo ir inovacijų festivalį “Erdvėlaivis Žemė”. Rugsėjo 11 – 20 dienomis keliolikoje Lietuvos miestų ir rajonų vyks daugiau kaip 300 renginių. Programa ir registracija čia.

Festivalio renginiuose dalyvaus ne tik mūsų šalies, bet ir Italijos mokslininkai. Dalis renginių bus skirta kosmoso temai. Nacionalinio branduolinės fizikos instituto prezidentas prof. Fernando Ferroni skaitys paskaitą “Tamsioji Visatos pusė”, dr. Erika Pakštienė – “Kintamų žvaigždžių šnabždesys”, dr. Kastytis Zubovas ir  Goda Raibytė – “Kas yra misija “Cassini – Huygens” ir ką ji padovanojo žmonijai”, Aidas Sadauskas – “Bilietas” į Marsą ir kt.

Festivalio metu rugsėjo 15 d. (penktadienį) Kaune vyks ir Tarptautinė mokslo mugė.

Šiųmetinio festivalio simboliu tapo Aštuonkojis. Tai labai tinkamas personažas, nes šis gyvūnas yra itin sumanus, smalsus ir vikrus. Būtent tokiais turime tapti ir mes, nes norėdami klestėti, privalome nuolat mokytis ir naujas žinias pritaikyti savo veikloje. Informacijos, galimybių ir pagundų yra tiek daug, jog mums irgi praverstų keletas papildomų rankų. Kviečiame apsilankyti Mokslo festivalio renginiuose, kurių įvairovė paliudys neįtikėtinai sparčią mokslo ir technologijų pažangą.

Festivalio geografija: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Anykščiai, Druskininkai, Šalčininkai, Širvintų ir Kauno rajonai.

Festivalio programa: 322 renginiai.

Daugiau informacijos čia.