Apie konferenciją, 2012

Tarptautinė konferencija „Space Economy in the Multipolar World (SEMWO) 2012“ („Kosmoso ekonomika daugiapoliame pasaulyje 2012“) – didžiausias kosmoso įvykis Baltijos šalyse.

Renginys organizuojamas siekiant paskatinti:

 • valstybinių įstaigų, mokslo, verslo, investuotojų tarptautinį ir vietinį bendradarbiavimą,
 • mokslinių tyrimų rezultatų taikymą kosminių technologijų kūrimui ir tų technologijų diegimą kuriant ir vystant produktus ir paslaugas,
 • sukurti ir vystyti Baltijos šalių kosmoso sektorių,
 • visų mūsų norą dalyvauti pažangioje ir perspektyvioje kosminės veiklos srityje.

Konferencija SEMWO vyksta valstybėje, kuri turi dalyvavimo kosmoso veiklose istoriją, yra parengusi ir įgyvendina Nacionalinę mokslinių tyrimų, technologijų ir inovacijų plėtros kosmoso srityje 2010-2015 m. programą, vėl įsitraukia į kosminių technologijų kūrimo ir diegimo veiklas ir vysto šios srities kompetenciją.

Šalis, kurioje vyksta SEMWO, yra puikioje geografinėje ir politinėje padėtyje – čia gali susitikti ir Rytų, ir Vakarų valstybių kosmoso srities atstovai.
Konferencija praėjusiais metais pritraukė didelį tarptautinės auditorijos, atstovaujamos didžiausių kosminių valstybių, tokių kaip JAV, Europos Sąjungos valstybės, Rusija, Japonija, Kinija, dėmesį.
SEMWO sukviečia verslo, mokslo, valdžios atstovus bei vartotojų bendruomenę, kuri aktyviai dalyvauja konferencijos renginiuose.

Trečią kartą organizuojama konferencija „Space Economy in the Multipolar World, 2012 (SEMWO 2012)“  kviečia valstybių veikėjus, mokslininkus, verslininkus, ekonomistus, investuotojus, studentus ir visus kosmoso gerbėjus aptarti aktualius kosmoso ekonomikos klausimus.

SEMWO 2012 suteikia puikių galimybių apžvelgti, įvertinti ir aptarti šiuolaikinės komercinės kosmoso rinkos situaciją ir vystymosi tendencijas. Šių metų temos: privačios investicijos į komercinį kosmoso transportą, nauja kosmoso turizmo rinka, didėjantis susidomėjimas planetiniais tyrimais, inovatyvūs automatinių bepiločių aparatų sistemų ir jų technologijų panaudojimo būdai, atliekant įprastines operacijas.

Svarbiausiuose konferencijos pranešimuose bus pateikta informacija apie JAV marsaeigio “Smalsumas”, automobilio dydžio aparato, paleisto iš Kenedžio kosmoso centro 2011-ų metų lapkričio mėnesį į Raudonąją planetą, projektą; nežemiškos uolienos dalelių, atgabentų japonų misijos „Hayabusa“ 2010 metais iš asteroido Itokawa, tyrimų rezulatatus; Kinijos planus nuskraidinti mėnuleigį į Mėnulį ir istorinė JAV programos „Apollo“ ir TSRS planetinių tyrimų retrospektyva.

Konferencijos techninių seminarų metu bus nagrinėjami žymiausi globalios stebėsenos pasiekimai, naudojant įvairialypes nuotolinio stebėjimo technologijas ir naujos kartos palydovus, bei didžiulis automatinių bepiločių aparatų panaudojimo potencialas civilinėse rinkose, tokiose kaip teritorijų planavimas, statyba, dujotiekių, elektros linijų priežiūra, tikslioji žemdirbystė ir miškininkystė, pakrančių apsauga.

Konferencijos SEMWO 2012 pirmos dienos (2012 m. lapkričio 28 d.) temos:

 • Nepilotuojamų transporto priemonių taikymai;
 • Nanopalydovų technologijos;
 • Robotų varžybos.

Konferencijos SEMWO 2012 antros dienos (2012 m. lapkričio 29 d.)  temos:

 • Tarptautinio bendradarbiavimo ir komercializavimo link;
 • Planetų tyrimai;
 • JAV programa „Apollo“ ir TSRS Mėnulio tyrinėjimo programa;
 • Baltijos šalių kosmoso sritis.

Renginio metu vyks:

 • žodiniai ir stendiniai pranešimai,
 • nepilotuojamų transporto priemonių ir nanopalydovų seminarai,
 • garbės svečių spaudos konferencija,
 • kontaktų vakaras.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/var/www/vhosts/space-lt.eu/httpdocs/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Konferencijos globėjas

Organizatoriai