Nanopalydovų misijos idėjų konkursas, 2010

2010 m. spalio mėn. Lietuvos kosmoso asociacija tapo konkurso “Nanopalydovų spiečiaus misijos idėjos” regioniniu koordinatoriumi. Konkurso organizatorius – Japonijos nanopalydovų ir mikropalydovų kūrimo kompanija AXELSPACE

Šis konkursas – puiki proga Lietuvos mokslo atstovams ir akademiniam jaunimui dalyvauti kuriant dirbtinius Žemės palydovus. Dalyvaujantys konkurse gali laimėti 500000 JPY prizą, bilietą į Japoniją ir finansavimą mažųjų dirbtinių Žemės palydovų projektui!

Paraiškos turi būti pateiktos iki 2010 m. gruodžio 20 d.

Prizai:

  • kelionė į Japoniją,
  • 1 vietos laimėtojui – 500000 JPY,
  • 2 vietos laimėtojui – 300000 JPY,
  • 3 vietos laimėtojui – 200000 JPY,
  • biudžetas projektui.

Lietuvos kosmoso asociacija, norėdama sudominti šiuo konkursu kuo daugiau žmonių ir norėdama sukurti suinteresuotų asmenų grupes, organizuoja renginius ir seminarus Vilniaus Gedimino technikos universitete, Kauno technologijos universitete, Vilniaus universitete, Ūkio ministerijoje, Lietuvos karo akademijoje, Lietuvos žemės ūkio universitete, Kauno technikos kolegijoje ir KTU gimnazijoje.
Renginių ir seminarų metu regioninis koordinatorius supažindins su konkurso taisyklemis, vertinimo kriterijais ir kt. Po pristatymo bus vykdoma dalyvių atranka tolesniems mokymams į lietuviško palydovo kūrimo komandą.

Renginių afiša

Konkurso pristatymasir mokymai Lietuvoje, 2010 m. lapkričio mėn.:

  • Vilniuje 2010 m. lapkričio 10 d. 14.00 val., VGTU Senato posėdžių salėje, Saulėtekio al. 11.
  • Kaune 2010 m. lapkričio 11 d. 18.00 val., KTU E. mokymosi technologijų centre, Studentų 48a – 337 aud.

Renginio KTU vaizdo įrašas bus tiesiogiai transliuojamas, o vėliau patalpintas: http://vips.liedm.lt/kanalas/space-lt
Įėjimas į renginius laisvas.
Teirautis:
Lietuvos kosmoso asociacija
Tel. 8 5 210 1250
El. p. info@space-lt.eu

Informuojame, kad Idėjų konkursas jau baigėsi.

Japonijos palydovų gamintoja „Axelspace” pranešė ne pačių džiugiausių naujienų – tarp 10-ies bendrovės organizuoto palydovinių projektų idėjų konkurso finalininkų nepateko nei viena iš 4 lietuvių paraiškų.

Tačiau Lietuvos kosmoso asociacijos direktorius Vidmantas Tomkus teigia, kad lietuvių kosminės idėjos buvo išgirstos, dalyvaujant konkurse buvo užmegzta naudingų kontaktų, kurie ilgainiui galėtų virsti lietuvišku palydovu orbitoje.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/var/www/vhosts/kmti.lt/space-lt.eu/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.