Nanopalydovų misijos idėjų konkursas, 2017

2017 m. Nanopalydovų misijos idėjų konkursui (The Mission Idea Contest (MIC))  vyks jau penktą kartą. Kviečiami visi norintys dalyvauti konkurse MIC 5 iš pradžių dalyvauti regioniniuose seminaruose ir konkursuose, o nugalėjus vykti į konkursą MIC5, kuris vyks 2017 m. gruodžio 2-3 d. Romoje, Italijoje.

Visi norintys dalyvauti konkurse gali teikti paraiškas dalyvauti regioniniuose seminaruose ir konkursuose PreMIC5. Europos regioniniai seminarai ir konkursai PreMIC5 vyks Vokietijoje ir Italijoje.

Vokietijoje seminaras vyks 2017 m. rugsėjo 13-14 d., paskutinė paraiškų teikimo diena yra 2017 m. liepos 17 d. Daugiau informacijos apie seminarą Vokietijoje rasite čia.

Italijoje seminaras vyks 2017 m. lapkričio 30 d., paskutinė paraiškų teikimo diena yra 2017 m. rugsėjo 30 d. Daugiau informacijos apie seminarą Italijoje rasite čia.

Paraiškų šablonus ir detalesnę informaciją apie konkursą MIC5 galima rasti konkurso puslapyje.

Nanopalydovų misijos idėjų konkursas (The Mission Idea Contest (MIC) organizuojamas siekiant aerokosmoso inžinieriams, studentams, konsultantams ir visiems asmenims, besidomintiems kosmosu, suteikti galimybę pasidalinti savo kūrybingomis idėjomis ir sulaukti dėmesio tarptautiniu mastu.

Svarbiausias konkurso tikslas – atverti duris naujoms kosmoso tyrinėjimų ir eksploatavimo pusėms.

Mikro–, nanopalydovų kūrimas buvo pradėtas universiteto laboratorijoje kaip mokymo ir tyrimų programa. Technologijoms tobulėjant,  mikro–, nanopalydovų kūrimas išplito akademinėje visuomenėje ir pramonėje praktinio taikymo tikslais.

Konkurso organizatoriai – Universitetinis kosmoso inžinerijos konsorciumas (UNISEC) ir Tokijo universitetas.