Bepiločiai aparatai

Lietuvos kosmoso asociacija, siekdama populiarinti vieną pažangiausių ir perspektyviausių šiuolaikinės aviacijos šakų, 2012 metų spalio-lapkričio mėnesiais organizavo dešimties seminarų ciklą „Bepiločių skraidymo aparatų konstravimo ir panaudojimo galimybės“. Seminarai vyko Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Tauragėje, Panevėžyje ir Šiauliuose.

Jų metu moksleiviai ir studentai buvo  supažindinami su naujausia informacija apie bepiločių skraidymo aparatų (BSA) konstravimo ir panaudojimo galimybes, fizinių ir technologijos mokslų pritaikomumą konstruojant ir panaudojant šiuos aparatus. Be to, seminarų dalyviams buvo suteikta galimybė atlikti tam tikras praktines BSA skraidinimo užduotis ar bent pasižiūrėti, kaip tai yra daroma.

Pagrindinis seminarų tikslas – populiarinti technologinius mokslus tarp jaunų žmonių,  propaguojat bepiločių skraidymo aparatų ir bendrosios robotikos pritaikomumą bei jų teikiamą naudą plačiajai visuomenei.

Seminarą vedė dr. Domantas Bručas, pastaraisiais metais ypatingai aktyviai dirbantis bepiločių skraidymo apartų sirtyje. Kosmoso mokslo ir technologijų instituto ir Antano Gustaičio aviacijos instituto komanda, vadovaujama dr. Domanto Bručo, 2012 metų rugsėjo pabaigoje yra laimėjusi vykusias orlaivių modelių, skirtų treniruotis šaudyti į oro taikinius raketinėmis oro gynybos sistemomis „Stinger“ ir „RBS-70“, varžybas.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/var/www/vhosts/kmti.lt/space-lt.eu/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.