Projektų valdymo ir komunikacijos

Lietuvos kosmoso asociacija 2012 metų kovo mėnesį organizavo projektų valdymo ir mokslo komunikacijos sričių mokymus. Mokymuose, kuriuos organizavo ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, dalyvavo 30 verslo, mokslo, valdžios ir aktyvių visuomenės atstovų.

Projektų valdymo mokymais buvo siekiama ugdyti dalyvių vadybines ir administracines projektų valdymo kompetencijas įgyvendinant strateginius ir pokyčių projektus. Nagrinėtos organizacijos struktūros ir jų įtaka projektams, projektų valdymo procesai, žmogiškųjų išteklių ir komunikacijos valdymas ir kt.

Mokslo komunikacijos mokymų tikslas – identifikuoti ir ugdyti mokslo populiarinimo kompetencijas. Šiuose mokymuose buvo nagrinėtos mokslo populiarinimo priemonės, mokslo rezultatų sklaidos strategija, komunikacija mokslas – verslui aplinkoje ir kt.

Mokymų metu buvo analizuojama teorinė medžiaga ir nagrinėjamos praktinės užduotys.

Mokymai organizuoti įgyvendinant projektą „Nacionalinės kosmoso asociacijos veiklos stiprinimas“, kurį remia Lietuvos Respublika, finansuoja Europos Sąjunga.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/var/www/vhosts/kmti.lt/space-lt.eu/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.