Komunikacijos mokymai

Mokymai skirti Lietuvos kosmoso asociacijos nariams siekiant sustiprinti informacijos sklaidos įgūdžius.

Lektoriai ir programos:

Antrieji mokymai: XXI-o amžiaus komunikacija

Data: 2014 m. gruodžio 5 d. 9.30 – 17.00 val.

Vieta: Viešbutis „Artis Centrum Hotels”, Totorių g. 23, Vilniuje.

Mokymų tikslas – supažindinti klausytojus su šiuolaikinėmis komunikacijos sąvokomis, aiškiai jas apibrėžti ir suteikti žinių apie tai, kokia yra šiuolaikinė komunikacija, kuo ji skiriasi nuo komunikacijos XX-ame amžiuje; supažindinti su organizacijos ryšiais su skirtingomis tikslinėmis grupėmis, įvaizdžio (susi)formavimo ypatumais bei komunikacija; aptarti esmines komunikacines kompetencijas.

Lektoriai: 

Dr. Renata Matkevičienė 16 metų dirba pedagoginį ir mokslinį darbą, yra socialinių mokslų daktarė. Beveik 20 metų dirba komunikacijos ir projektų vadybos srityje, o pastaruosius 6 metus dar ir administracinį darbą. Mokslinių, o ir praktinių interesų sritis jau keliolika metų yra ryšiai su visuomene, viešoji komunikacija, socialinė atsakomybė. Yra organizavusi ne vieną mokslinę konferenciją, praktinius seminarus, viešas diskusijas, pramoginius renginius. Savo profesinėje veikloje taikydama mokslinių tyrimų rezultatus, pastebi, kad organizacijų komunikacija, taip kaip ir žmonių komunikacija, gali lemti meilę ir neapykantą, pasitikėjimą ir nusivylimą. Gebėjimas tinkamai komunikuoti – vienas esminių reikalavimų siekiant bet kokios veiklos sėkmės, todėl būtina apie tai galvoti ir to mokytis (iš savo bei kitų padarytų klaidų ir sėkmingų pavyzdžių).

Andrius Kasparavičius vadovauja ryšių su visuomene agentūrai UAB „Komunikacija ir konsultantai“, veda paskaitas Vilniaus universitete. Ryšių su visuomene srityje dirba nuo 1997 metų. Andrius konsultavo tokias kompanijas kaip „Fortum“, „Tele2“, „Fazer“, „Merck Serono“, „Cisco Sistemos“, „Sony Ericsson“, „Sony“, „Alstom“, „Orakulas“, „Gazprom“, „AstraZeneca“, „V&S Grupė“, Europos Komisija ir daugelį kitų. Andrius priklauso Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos tarybai, taip pat yra asocijuotas CIPR (Chartered Institute of Public Relations, Londonas) narys. Pasak jo, ryšiai su visuomene turi vienintelę paskirtį – profesionaliai, nešališkai ir skaidriai bendraujant išgelbėti Pasaulį.

Antrųjų mokymų programą rasite čia.

Registracija į mokymus – BŪTINA. Registracija vyks iki gruodžio 2 d.

[easy_contact_forms fid=2]

 

 

Pirmieji mokymai (ĮVYKO): Kaip skleisti savo idėjas ir sėkmingai bendradarbiauti su žiniasklaida.

Data: 2014 m. lapkričio 14 d. 9.45 – 17.00 val.

Programa. Mokymai skirti žmonėms, siekiantiems sustiprinti savo komunikacijos įgūdžius.  Tiems, kurie nori sužinoti, kaip bendrauti su žiniasklaida ir kitomis svarbiomis visuomenės grupėmis,  kaip pateikti informaciją, kad ji pasklistų. Sužinosime, kas tai yra pranešimas spaudai, ir kodėl kai kurie jų nesulaukia žurnalistų dėmesio. Mokysimės ir viešosios kalbos pagrindų: kaip paprastai kalbėti apie sudėtingus dalykus ir sėkmingai pristatyti savo idėjas. Mokymuose teorines žinias keis simuliacinės praktinės užduotys ir jų analizė.

Lektorė.

Mokymus veda komunikacijos konsultantė Dalia Kutraitė Giedraitienė – ilgametė TV laidų vedėja ir autorė, komunikacijos ekspertė, konsultuojanti verslo ir politikos autoritetus. Dalia Kutraitė stažavosi įvairiose žurnalistikos srityse Danijoje, Švedijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kartu su kolegomis inicijavo ir įgyvendino žymiausius Lietuvos integruotos komunikacijos projektus: „Nacionalinė pažangos premija”, „Tūkstantmečio odisėja”  ir kt. Šiuo metu  dėsto Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, veda praktinius komunikacijos mokymus įvairių profesijų žmonėms, yra Valstybės pažangos tarybos narė, dalyvauja įvairiose valstybinėse programose,  renginiuose ir forumuose.

Detalią programą galite atsisiųsti čia.

Mokymai organizuojami įgyvendinant projektą „„Nacionalinės kosmoso technologinės platformos veiklos plėtra (Science4Space)” pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 3 prioriteto „Tyrėjų gebėjimų stiprinimas” VP1-3.1-ŠMM-05-K priemonę „MTTP tematinių tinklų, asociacijų veiklos stiprinimas”.

Kontaktinis asmuo:

Renata Satkauskaitė
Projektų vadovė
Tel. +370 69988810
El. paštas  rsa@space-lt.eu