Norintiems pabendrauti su kosminių aparatų kūrėjais

2017 m. spalio 12 d. Visorių IT parke bus galimybė pabendrauti su kosminių aparatų – nanopalydovų kūrėjais, spalio 13 d. susipažinti su „Sentinel“ palydovų panaudojimo galimybėmis. Renginiai yra spalio 9–13 dienomis septyniuose Lietuvos miestuose vyksiančios „Inovacijų savaitės 2017“ dalis. Renginiai yra nemokami. Informacija čia.

Visus, besidominčius inovacijomis, „Inovacijų savaitės 2017“ rengėjai pakvies įsigilinti ir į išmaniųjų miestų temą, išsiaiškinti, kaip galima reaguoti į robotizacijos ir automatizacijos pokyčius, kokie jie ir kaip juos galima panaudoti savo naudai, sužinoti apie išmaniąsias technologijas ir sveiką miestą. Vykstant „Inovacijų savaitės 2017“ renginiams netrūks nemokamų pažintinių turų į inovatyvias įmones, mokslines laboratorijas ar gamyklas, Kauno technologijos universiteto „Santakos“ slėnyje vyks išmaniųjų produktų paroda, Visorių IT parke vyks intriguojančios diskusijos apie lazerių pramonės ateitį, agroinovacinisu sprendimus verslui ir viešajam sektoriui.

Daugiau informacijos čia, informaciją ir renginių programą galima rasti puslapyje www.inovacijusavaite.lt ir „Facebooko“ paskyroje „Inovacijų savaitė“.