Žemėlapiai

GEOINFORMACINIŲ PASLAUGŲ INTERNETINĖ SVETAINĖ

Greitu metu bus paleista geoinformacinių paslaugų svetainė, kuri vystys mokslo bei verslo bendradarbiavimą, įgalins spręsti bendras mokslo, verslo, ūkines, socialines problemas, suteiks galimybes vystytis naujoms verslo šakoms.

Numatoma, kad svetainėje bus talpinama ir prieinama kelių lygių informacija (daugiausiai apie Lietuvos regioną), gaunama iš palydovinių nuotraukų ir gaunama iš aerofotonuotraukų (tarp jų gaunamos bepiločių orlaivių pagalba).

Interneto svetainės turinys padės aplinkosaugos, užterštumo, gaisrų, potvynių prevencijos, inovatyvios žemdirbystės stebėsenos ir planavimo, reljefo ir urbanistinių įrenginių struktūrų pokyčių stebėjimo, atsinaujinančių energetinių tinklų optimizavimo, piliečių saugumo problemoms spręsti. Informacinis turinys turėtų būti skirtas aplinkos (taršos, gaisrų, derliaus, civilinės inžinerijos infrastruktūrų) monitoringui bei stebėjimui, gaunamų duomenų vieningam koordinavimui ir tolimesniam paskirstymui vartotojams.

http://www.landimage.eu/

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/var/www/vhosts/kmti.lt/space-lt.eu/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.